O nas

Internetowa platforma weryfikacji historii pojazdów

Raport z historii konkretnego pojazdu może zostać przygotowany na podstawie samego numeru VIN tego samochodu.

Co to daje

Platforma ta dostarcza informacji o historii samochodów. Historia to cenna rzecz przy zakupie używanego pojazdu. Na rynku samochodów używanych są nieuczciwi dealerzy. Niektóre z pojazdów mogły mieć poważne problemy, o których kupujący powinni wiedzieć i właśnie w tym może pomóc raport historii samochodu.

Znaczna liczba sprzedawanych samochodów ma problemy, które mogą prowadzić do nieprzewidywalnych wydatków. Oszustwa dotyczące przebiegu należą do najpopularniejszych zagrożeń. Mogą ono zarówno zaburzyć harmonogram przeglądów, jak i ukryć ogólny stan samochodu.

SprawdzAUTO może również ujawnić wiele tajemnic związanych z historią wypadków samochodowych. Zazwyczaj kłopotliwe w eksploatacji są pojazdy, które uległy poważnym awariom lub były bardzo zniszczone.

Jakie dane zawiera

Każdy raport z historii samochodu jest zestawieniem różnych zagregowanych danych pochodzących od różnych dostawców. Dealerzy, warsztaty, firmy ubezpieczeniowe i instytucje państwowe mogą posiadać ważne informacje o każdym samochodzie. Może to albo podnieść wartość samochodu, albo ją znacznie obniżyć.

SprawdzAUTO dostarcza następujących danych:

  • Akcje serwisowe i wady danego samochodu
  • Sprawdzenie w bazie danych skradzionych pojazdów
  • Historia wypadków
  • Poprzednie transakcje sprzedaży (cena, data sprzedaży)
  • Historia przebiegu
  • Aktualne zdjęcia samochodu
  • Informacje ogólne (specyfikacja, wyposażenie)

SprawdzAUTO to niedrogi sposób na uzyskanie silniejszej pozycji w negocjacjach przy zakupie używanego samochodu. Jest to również rozwiązanie korzystne dla osób, które sprzedają zadbane samochody.